Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
6.5 IMDB Puanı

Barış Akarsu Merhaba

(Baris Akarsu Merhaba)
Yönetmen
Senaryo Can Anar, Mert Dikmen
Akademi Türkiye ile tanınarak müzik sektöründe adını yazdıran ve ardından film ve dizi sektöründe de ün kazanan başarılı sanatçı Barış Akarsu'nun hayatını konu alan bu filmde oyuncuyu İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak. Bilindiği üzere Bartın doğumlu olan ve hayatını film çekimi için gittiği Bodrumda kaybeden Barış Akarsu halk tarafından oldukça fazla sevilmişti.

Barış Akarsu'nun Hayatı
29 Haziran 1979 tarihinde Hatice ve Selahattin Akarsu'nun oğulları olarak Amasra, Bartın'ta dünyaya geldi. Okul hayatına Fatih Sultan Mehmet İlkokulu'nda başladı ve ardından ortaokul öğrenimini bitirdi. Ortaokuldan sonra Amasra Lisesi'ne gitti ve burada lise öğrenimini de tamamladı.

Barış Akarsu'nun Albümleri
Islak Islak - 30 Aralık 2004
Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek - 3 Temmuz 2006
Ayrılık Zamansız Gelir - 4 Ocak 2008 (Öldükten sonra tamamlandı)

Barış Akarsu'nun Oynadığı Diziler
Barış Akarsu 2006 yılında Yalancı Yarim adlı dizide Merve Sevi'yle başrolü paylaştı. Islak Islak şarkısı ve Yalancı Yarim ile birlikte çok daha geniş kitleye ulaşan rahmetlinin hayatı artık film oluyor. Hayattayken ki kişiliğini doğru yansıtılmasıyla filmin çok tutalacağı kesin. Şimdiden iyi seyiler. Film 18 Kasım 2022'de vizyona girecek o gün içerisinde veya ertesi gün sinema çekimi ve ilerleyen süreçlerde full hd 1080p ve daha kaliteli versiyonlarını burada bulabilir, izleyebilir ve indirebilirsiniz. Sayfayı kaybetmemek adına sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz. Henüz için fragman tarzı bir paylaşım olmadığı için paylaşamıyoruz henüz belirli olan tek şey afiş.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın